-------GRUP HEPSİ-------
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-------GRUP HEPSİ-------

Grup Hepsiciysen ÜYE OL

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası

2 posters
YazarMesaj
Site_Kurucusu_Admin
GrUp H£pSiCi Admin
GrUp H£pSiCi Admin
Site_Kurucusu_Admin

Kadın
Sitem Nasıl? : mükemmel süper
Ruh Halin : geveze
Sanal Hayvanın : köpek
RUH HALİM : Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası 6gevezebt5
Grup Hepsi Repi :
Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Right_bar_bleue

Hangi Takımlıyım? : Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası 5ae02d2e4544801f0825b84el3

Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Empty
MesajKonu: Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası   Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 9:28 pm

12 yaşında bir kız grup hepsi ye ''bu grup hepsi üyeleri sigara içio.ayrıca içtikten sora da parfüm sıkmayı unutuyo. iirenç kokuyo. sevmiyorum zaten onlarıı'' dedi. Grup Hepsi bu laflara çok sinirlendi ve şöyle bir gönderme yaptı:
- sigara içmiyoruz. ayrıca bizi sevmiyorsan da bize hakaret etmek
çözüm değildir! 4YÜZ FANI olabilirsin... fakat artık bizim fanlarımızı rahatsız etmeye,bize ve onlara hakaret etmeye hakkın yok! bir sorun konuşularak çözülür ve bu böyle devam eder! artık sizinle konuşulmuyor! diyen GRUP HEPSİ üyeleri kıza çok kızdıklarını bir daha böyle haber duymak istemediklerini söylediler. aynı zamanda bir röpörtajda :
RÖPÖRTAJCI: Size gelen 4yüz fanlarından hakaretler var. ne diyorsunuz bu duruma?
EREN: Ben artık böyle şeyleri takmıyorum,umarsamıyorum. Bizi seven sever,sevmeyen ise bizimle uğraşmasın lütfen..
CEMRE: Evet gerçekten bende çok sıkıldım. Lütfen bize hakaret etmeyi bırakın 4YÜZ FANLARI!
YASEMİN: Ben yorum yapmak istemiyorum! ama bizi rahatsız ediyorlar...
GÜLÇİN: LÜTFEN BİZE HAKARET ETMEYİNİZ!!
YORUMLAAAAR...
http://gruphepsifanclub.0forum.biz
simgeren
GrUp H£pSiCi Admin
GrUp H£pSiCi Admin
simgeren

Kadın
Sitem Nasıl? : güzell
Ruh Halin : deli-aşık
Sanal Hayvanın : tavşan
RUH HALİM : Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası 2asiknj2
Grup Hepsi Repi :
Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Right_bar_bleue

Hangi Takımlıyım? : Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası 5ae02d2e4544801f0825b84el3

Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Empty
MesajKonu: Geri: Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası   Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası Icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 7:32 pm

ne hakkı var bunu söylemeye pis yalancı!!!!!!!!Evil or Very Mad hepsi'de en doğrusunu papmış canlarım!!!!!!!!! Very Happy

Grup Hepsi Sigara İçiyor İddaası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi - Tell Me More
» Grup Hepsi
» Grup Hepsi - Dur Dur
» Grup Hepsi