-------GRUP HEPSİ-------
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-------GRUP HEPSİ-------

Grup Hepsiciysen ÜYE OL

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz??

2 posters
YazarMesaj
Cansel
BaN
Cansel

Kadın
Sitem Nasıl? : fena degil
Ruh Halin : Neseli
Sanal Hayvanın : Kus
RUH HALİM : Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? 9neseliqn5
Grup Hepsi Repi :
Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Right_bar_bleue

Favorim : Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? 28eg3dk0db8

Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Empty
MesajKonu: Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz??   Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Icon_minitimePaz Nis. 13, 2008 12:20 pm

o renkleri sevmelerinin nedeni

eren:çocukluğumdan beri yeşilin hastasıyım. Küçükken ormanda yaşama hayali kurardım, orada bir ağaç evim olsun ve orada yaşayayım diye düşünürdüm. Şu anda zaten evime giden yol ormanın içinden geçiyor ve ben çok mutluyum. Yeşili, denizi, doğayı çok seviyorum. Sanırım bu sevgi bana annem ve anneannemden geçti. Yapısal olarak, yemeklerin, kişiliklerin, yaşamın her şeyin en doğal olanını seviyorum

cemre:Mavinin bana şans getirdiğine ve nazardan koruduğuna inanıyorum. turkuvazdan tutun laciverde kadar her tonunu çok beğeniyorum

yasemin:Bana derinlik kazandırdığına inanıyorum morun her tonu bana huzur veriyor

gülçin:Çünkü pembenin saçlarıma uyduğunu düşünüyorum. Aslında çok uçuk pembeleri sevmiyorum, canlı renkleri daha çok seviyorum. Mesela yeşilde benim çok hoşuma gidiyor, sevdiğim renkleri giydiğimde kendimi daha iyi hissediyorum
belki bilyor olabilirsiniz bn yinede paylaşmak istedim
Site_Kurucusu_Admin
GrUp H£pSiCi Admin
GrUp H£pSiCi Admin
Site_Kurucusu_Admin

Kadın
Sitem Nasıl? : mükemmel süper
Ruh Halin : geveze
Sanal Hayvanın : köpek
RUH HALİM : Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? 6gevezebt5
Grup Hepsi Repi :
Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Right_bar_bleue

Hangi Takımlıyım? : Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? 5ae02d2e4544801f0825b84el3

Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz??   Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz?? Icon_minitimeC.tesi Nis. 19, 2008 8:02 pm

saol
http://gruphepsifanclub.0forum.biz

Hepsi kızlarının o güzel renkleri neden çok sevdiklerini biliyormusunuz??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» neden eren?
» Neden Cemre?
» EreN'i nEdeN SeviYorSunuZ?
» Grup Hepsi - Hepsi 1